Gift-Set 05685 - Bucket Wheel Excavator 289 / Schaufelradbagger 289 (1:200)

Kód: 9-18-05685
Neohodnoceno
3 080 Kč 2 545 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Dárková sada ke slepení. Balení obsahuje: 687 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky, plakát a obtisky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada ke slepení. Balení obsahuje: 687 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky, plakát a obtisky.

Informace o modelu:
Největší stroje na světě se používají k těžbě hnědého uhlí. Například toto 13tisícitunové, 200 metrů dlouhé rypadlo s označením 289 vytěží každý den 300 000 m³ (!) skrývky nebo uhlí. 100 elektromotorů o celkovém výkonu 17 000 kW (22 670 PS) mu umožňuje pohybovat se rychlostí 600 m za hodinu.

• Detailní řídicí kabina na rypadle i nakladači
• Pohyblivé korečkové kolo a podvozek
• Detailní mřížová konstrukce rypadla
• Pohyblivá těžební ramena
• Pásové dopravníky, napínací a ovládací lana
• Autentické obtisky
Obsah balení
Plastový model (nesestavený), návod na sestavení, obtisky, barvy (Revell Aqua Color), štětce, lepidlo (Revell Contacta Professional Mini)

Detaily modelu:
Měřítko: 1:200
Počet dílů: 687
Délka: 1011 mm
Šířka: 234 mm
Výška:433 mm
Obtížnost: 5

Doporučeno pro děti od 13 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: