Gift-Set auto 05694 - 35 Years VW Golf 1 GTi Pirelli (1:24)

Kód: 9-18-05694
Neohodnoceno
769 Kč 636 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Model auta ke slepení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 15,5 cm. Balení obsahuje: 118 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky (5 ml).

V prodeji od .

Informace o modelu:
Stavebnice veleúspěšné speciální edice vozu VW Golf 1 GTI, která se začala prodávat v květnu roku 1983.
- Karoserie s rozšířenými blatníky
- Otevíratelná kapota motoru
- Mnohodílný motor
- Typické ráfky kol
- Sada obtisků s výběrem mezinárodních poznávacích značek (D, GB, F, NL, B, A, CH, I, S, DK)
Potřebné barvy:
- základní:
- další: 7, 50, 90, 91, 94, 99, 301, 302, 330, 378, 730, 731

Detaily modelu:
Měřítko: 1:24
Počet dílů: 118
Délka: 155 mm
Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 12 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: