Gift-Set letadla 05691 - 80th Anniversary Battle of Britain (1:72)

Kód: 9-18-05691
Neohodnoceno
1 070 Kč 884 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Modely 4 letadel ke slepení. Velikost: 1:72; cm. Balení obsahuje: 222 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modely 4 letadel ke slepení. Velikost: 1:72. Balení obsahuje: dílky ke slepení 4 modelů, lepidlo, štětec a barvičky (5 ml).

Informace o modelu a originálu:
Britská Royal Air Force proti Luftwaffe, Spitfire a Hurricane proti Ju88 a Ju87 – tento duel se odehrával před 80 lety, kdy britské nebe překypovalo neutuchající aktivitou den za dnem. K příležitosti výročí letecké bitvy o Anglii máte nyní možnost pořídit si tuto sadu, kde vedle britských letounů Supermarine Spitfire Mk.1a a Hawker Hurricane Mk.1A najdete také jejich tehdejší protivníky Junkers Ju88 A-1 a Junkers Ju87 B. Kromě modelů obsahuje tato sada dále i základní barvy, lepidlo a štětce.

• Povrch plášťů se znázorněnými konstrukčními detaily
• Pohyblivé vrtule
• Základní barvy, lepidlo a štětce

Potřebné barvy:
- základní:

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 12 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: