Junior Kit auto 00860 - Cars 3 - Blesk McQueen (světelné a zvukové efekty) (1:20)

Kód: 9-18-00860
Neohodnoceno
789 Kč 652 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
10.5.2021
Model auta k sešroubování pro děti od 4 let. Měřítko: 1:20. Velikost: 20,7 cm. Balen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubovací model auta pro děti od 4 let. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Měřítko: 1:20. Velikost: 20,7 cm. Balení obsahuje: 19 dílů

Lightning McQueen Classic – pojď postavit svůj model hned teď a pusť se do závodění!

S modelem autíčka Lightning McQueen Classic z filmu Auta přivezeš na svou dráhu úplně novou úroveň závodění. S tímto modelem můžeš Lightningu McQueenovi ve své dílně vdechnout život, ať může zase sešlápnout plyn až na podlahu. S tvou pomocí tak bude moci všem ukázat, že se jedná o nejrychlejší závodní auto na světě. Po boku svého nejlepšího kamaráda Hooka, své holky Sally a trenérky Cruz Ramirezové je Lightning McQueen připraven na nová závodní dobrodružství. Plný očekávání už čeká na to, až za tvého povzbuzování porazí svého protivníka Jacksona Storma ve Ventilovém poháru.
Díky tomuto modelu můžeš mít krále silnic bez problémů doma i ty. V balení najdeš také sadu samolepek, pomocí kterých můžeš svému Lightningu McQueenovi dodat jedinečný, originální vzhled. Navíc tě dostane zvukovými a světelnými efekty, které udělají z hraní nezapomenutelný zážitek. Stačí zmáčknout kapotu a tvůj vlastní Lightning McQueen ihned ožije! Stavebnice má speciální šroubovací systém, a je proto velmi jednoduchá na sestavení bez jakékoliv námahy. V krabici dále najdeš návod k sestavení modelu a náhradní nárazník, díky kterému budeš moci měnit Lightningův výraz.

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku.

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Detaily modelu:
- 19 dílů
- Velikost složeného modelu: 20,7 cm
- Snadné na sestavení
- Odolná konstrukce
- Lze ho znovu rozložit
- V balení najdete i samolepky pro finální dozdobení

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: