Junior Kit auto 00861 - Cars 3 - Jackson Hrom (světelné a zvukové efekty) (1:20)

Kód: 9-18-00861
Neohodnoceno
839 Kč 693 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Model auta k sešroubování pro děti od 4 let. Měřítko: 1:20. Velikost: 22,2 cm. Balení obsahuje: 19 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubovací model auta pro děti od 4 let. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Měřítko: 1:20. Velikost: 22,2 cm. Balení obsahuje: 19 dílů

Jackson Storm umí všem soupeřům ukázat, jak se bezchybně projíždí zatáčkami!

Jackson Storm je jedno z nejhustějších závodních aut a zarytý protivník Lightninga McQueena ve filmovém hitu Auta. Dokonale vyladěný Jackson Storm se sníženým podvozkem se umí v závodě skvěle položit do zatáčky. Postav si svého vlastního Jacksona Storma a pusť se s ním do napínavých závodů ve svém pokoji. Skvělé samolepicí obtisky, reálné zvukové efekty a světla dělají z Jacksona Storma nebezpečného protivníka pro všechna závodní auta – a obzvlášť pro Lightninga McQueena!
Díky jednoduchému šroubovacímu systému je tento model vhodný i pro ty nejmenší modeláře, kteří ho dokážou složit i sami. Odolná konstrukce zaručí dlouhé hodiny hraní a se zvukovými a světelnými efekty se každý dětský pokoj promění ve vzrušující závodní dráhu. Efekty se spustí jednoduchým zmáčknutím kapoty. Model Jacksona Storma lze znovu rozložit a zase složit. Odpovídající baterie do autíčka jsou už součástí balení stejně jako samolepicí obtisky. S nimi můžeš Jacksonovi dodat parádní jedinečný vzhled přesně podle filmu a postavit ho rovnou na startovní čáru vedle Lightninga McQueena.

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku.

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Detaily modelu:
- 19 dílů
- Velikost složeného modelu: 22,2 cm
- Snadné na sestavení
- Odolná konstrukce
- Lze ho znovu rozložit
- V balení najdete i samolepky pro finální dozdobení

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: