Junior Kit auto 00862 - Cars 3 - Cruz Ramirezová (světelné a zvukové efekty) (1:20)

Kód: 9-18-00862
Neohodnoceno
819 Kč 677 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.3.2021
Model auta k sešroubování pro děti od 4 let. Měřítko: 1:20. Velikost: 21,5 cm. Balení obsahuje: 19 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubovací model auta pro děti od 4 let. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Měřítko: 1:20. Velikost: 21,5 cm. Balení obsahuje: 19 dílů

Na závodní dráze jako doma: Cruz Ramirez

Tenhle stylový model závodního autíčka z filmu Auta od DisneyPixar přinese spoustu zábavy do každého dětského pokoje. Jako tréninková partnerka legendárního Lightninga McQueena zná Cruz Ramirez tu nejlepší stopu na každé závodní dráze na světě. Díky tomu je v každém boji o nejvyšší příčku na stupních vítězů naprosto neocenitelná. Poznal to už i tak tvrdý protivník jako Jackson Storm.
Opravdovou závodní atmosféru pomohou v dětském pokoji vytvořit parádní světelné a zvukové efekty modelu. Stačí lehce zmáčknout kapotu auta a rozsvítí se světla a spustí zvuk motoru. Cruz Ramirez taky může měnit výraz tváře podle aktuální nálady. Dva vyměnitelné přední nárazníky s různými výrazy lze mezi sebou kdykoliv střídat.
Stavebnice z 19 dílů je jednoduchá na sestavení. Stačí k tomu srozumitelný návod a přibalený šroubovák. Pokud to bude nutné, lze stavebnici opět kdykoliv rozložit a zase složit. Přátelská Cruz Ramirez by neměla chybět v žádné sbírce autíček z filmu Auta!

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku.

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Detaily modelu:
- 19 dílů
- Velikost složeného modelu: 21,5 cm
- Snadné na sestavení
- Odolná konstrukce
- Lze ho znovu rozložit
- V balení najdete i samolepky pro finální dozdobení

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: