Junior Kit letadlo 00870 - Super Wings Jett (1:20)

Kód: 9-18-00870
Neohodnoceno
889 Kč 735 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
1.12.2021
Šroubovací model letadla pro děti od 4 let. Měřítko: 1:20, velikost: 24 cm, balení obsahuje: 45 dílků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubovací model letadla pro děti od 4 let. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Velikost: 24 cm. Balení obsahuje: 45 dílů.

Super Wings Jett od Revellu – pusť se do práce, ať můžeš vyrazit do oblak

Povolení k přistání uděleno! Jett, ohnivě červený hrdina z televizního seriálu Super Wings, se řítí do tvého dětského pokoje. Jett ti pomůže doručovat balíčky dětem po celém světě, protože ho za pár vteřin hravě změníš z malého tryskového letadla na stylového robota a zpět. Díky pohyblivým rukám a nohám si s ním užiješ spoustu vzrušujících dobrodružství a pak z něj kdykoliv uděláš letadlo.

Na rozdíl od většiny modelů Revell se modely Super Wings úrovně obtížnosti 1 nelepí, ale šroubují. Díky snadnému způsobu stavění jsou tyto modely ideálním úvodem do světa modelářství. Extra odolné díly jsou totiž navrženy speciálně pro dětské ruce a nešetrné zacházení. Díky bytelnému šroubovacímu systému lze model rozkládat a znovu sestavovat podle libosti. Jett si tak mohou zkusit složit i tví kamarádi nebo sourozenci. A pak se s tímto nejrychlejším letadlem na světě můžeš pustit za novými dobrodružstvími a pomáhat dětem po celém světě.

Modely lze snadno sestavit a pak zase rozšroubovat. Zlepšuje motoriku.

Tato hračka je vhodná i pro malé děti, jedná se o vynikající úvod do světa skládacích modelů. Malí závodníci od čtyř let si mohou svůj model bez větší námahy kompletně sami sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Barevný a dobře srozumitelný návod na sestavení modelu je povede krok za krokem až ke zdárnému konci.

Detaily modelu:
- Výška 20 cm, šířka 24 cm
- 45 samostatných dílů
- Měřítko 1:20
- Úroveň obtížnosti 1 od Revellu
- Doporučený věk: od 4 let
- Samolepky pro dozdobení modelu
- Speciální šroubovací systém
- Model lze znovu rozložit

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: