Junior Kit playset 00850 - Fire Station (1:20)

Kód: 9-18-00850
Neohodnoceno
1 160 Kč 959 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Požární stanice - hrací set pro děti od 4 let. Velikost: 47 cm. Balení obsahuje: 103 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Požární stanice - hrací set pro děti od 4 let. Velikost: 47 cm. Balení obsahuje: 103 dílů

Akce míří do dětských pokojů: hrací sada „Požární stanice“ Co nikdy nesmí chybět v žádném městě? Přesně tak, dobře vybavená požární stanice! Má za úkol organizovat nebezpečné hasičské výjezdy i velkolepé akce na záchranu sousedovic kočky. Vymyslet si můžeš nespočet různých scénářů, fantazii se meze nekladou. Naopak: Díky mnoha speciálním detailům si vždy budeš moci vymyslet nějakou novou misi.

Požární stanice je plně vybavená. Skládá se z velitelského střediska, odpočinkové místnosti, dílny, garáže s obrovskými vraty a věže se skluzovou tyčí. Nechybí ani pohotovostní vůz, hasič, velitel a spousta úžasných doplňků a příslušenství.

Do garáže lze zaparkovat například i požární vůz Junior Kit Fire Truck (není součástí balení). Požární stanici proto můžeš jednoduše přidat do svého současného herního království a přidávat i další výrobky od Revellu. K sestavení modelu potřebuješ jen trochu citu a zručnosti. Díky šroubovacímu systému Junior Kit to zvládneš snadno a bez námahy. A pokud zrovna budeš potřebovat místo na něco jiného, můžeš požární stanici jednoduše zase rozebrat.

Detaily hracího setu:
- 103 dílů
- Velikost: 47 x 35 x 36,5 cm
- Hrací set obsahuje mnoho atraktivních doplňků
- Měřítko: 1.20

Doporučeno pro děti od 4 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: